طراحی وبسایت فیتنس رسپیز

دسته بندی :  معرفی

آدرس وبسایت :  http://fitnessrecipes.ir/

حوزه فعالیت :  تغذیه

توضیحات : طراحی وبسایت فیتنس رسپیز که امروزه در علم ورزش و تناسب اندام، مکمل‌های ورزشی یکی از مباحث داغ بین ورزشکارن می باشد. با اینکه انوع مختلف این مکمل‌ها با موارد مصرف گوناگون وجود دارد، ولی روش مصرف همه آنها در دو حالت خلاصه می‌گردد: پودرهایی که در آب و یا آبمیوه حل و نوشیده می‌گردد، و یا کپسول‌هایی که با آب یا آبمیوه مصرف می شوند.
با توجه به اهمیت بالای چندین مرحله مصرف انواع مکمل‌ها در روز برای ورزشکاران، از سطح آماتور تا حرفه‌‌ای، و عدم وجود تنوع در رژیم غذایی و نوشیدنی های ورزشکارن، به مرور زمان ورزش کردن و مصرف انواع مکمل‌ها، جذابیت خود را از دست داده و به امری ملال‌آور و خسته کننده تبدیل می‌گردد.
جالب است بدانید که امروزه در دنیا، روشهای جدیدی برای خوردن این مکمل‌ها ابداع گردیده که می توان مکمل‌ها را به مواد غذایی اضافه کرده و با آنها غذا، و یا میان وعده‌‎‌های متنوع، خاص، خوشمزه و هوس برانگیز ساخت، که علاوه بر سالم بودن، یکنواختی مصرف مکمل‌ها نیز از بین می‌رود.
از آنجا که تا کنون هیچ مرجعی بصورت تخصصی و به زبان فارسی، این دستورات غذایی را ارائه ننموده است، پس تیم فیتنس رسپیز به عنوان اولین مرجع کامل ارایه دهنده‌‌ی دستورات غذایی با اضافه کردن مکمل‌های ورزشی وتناسب اندام، ایجاد گردید.

ویژگی ها و امکانات سایت :