حتماً شما با سرچ کلمه‌های  طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت اختصاصی و حرفه‌ای ، وارد سایت شده‌اید. همانطور که شما هم  می دانید فن آوری اینترنت به طور مداوم و به سرعت در حال پیشرفت است که راه حل های خارج از میزبانی خود ندارند و  ظرف 6-12 ماه بیشتر قادر به پاسخگویی به نیازهای شما نخواهد بود. به همین منظور به جای اینکه منتظر بمانید تا بستر مناسب برای نیاز شما فراهم شود ، می توانید از خدمات طراحی سایت اختصاصی آیسا استفاده کنید و زودتر از همه آن نیاز را بدست آورید و آن را منحصراً متناسب با شغل خود تنظیم کنید.

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

از آنجا که طراحی سایت اختصاصی بسته به نیاز شما می تواند خیلی چیزهای مختلف باشد، تعریف آن می تواند کمی وسیع باشد. در اصل، این هر فرآیند یا عملکردی مبتنی بر وب است که به شما کمک می کند تا کار خود را با کیفیت تر و کارآمدتر انجام دهید و باعث می  شود سودآوری شما  افزایش یابد. هدف کلیه طراحی سایت اختصاصی مبتنی بر وب بهبود نتایج تجاری از جمله رشد ناگهانی (فروش) از طریق افزایش نرخ تبدیل و رشد، خط پایین از طریق پس انداز در کار ، حمل و نقل و پیشرفت های تولیدی مانند ادغام سیستم های تجاری مرکزی و وب شما است. به عنوان مثال دارایی های تجاری مبتنی بر تجارت مانند وب سایت، تجارت الکترونیکی شما است.

ساخت سایت اختصاصی به شما چه کمکی می‌کند؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که تعریف سایت‌های وردپرسی را در محافل مختلف شنیده‌اید و به دنبال این روش هستید و یا بین یک دو راهی گیر افتاده‌اید. بگذارید یک حقیقیت مهم را از زبان مشتریان وردپرسی بگویم آنهایی که یک روز مثل شما همین تصور را داشتند و بعد از مدتی مجبور به کوچ اجباری به سمت طراحی سایت اختصاصی شدند زیرا برای افزایش امکانات و توسعه وب سایت خود راهی به جز این نداشتند. بسیاری از سایت‌های وردپرسی همه امکانات مورد نیاز شما را ندارند و در عین حال کسب و کار شما برای رشد و پیشی گرفتن از رقبا نیازمند این امکانات است. این هدف زمانی به راحتی محقق می‌شود که شما از برنامه نویسی اختصاصی و بهینه سازی سایت استفاده کرده باشید به بیان ساده‌تر طراحی سایت اختصاصی و حرفه‌ای را انتخاب کرده باشید.

چرا طراحی سایت اختصاصی با آیسا

ما برای شما بهترین روش برای نشان دادن آنچه می خواهید انجام دهید با چند نمونه از راه حل های طراحی سایت اختصاصی را ارائه می دهیم.

تقویت عملکرد در یک سیستم موجود

اگر از یک سیستم عامل CRM ، CMS مثلاوردپرس(wordpress) برای تجارت الکترونیک مبتنی بر وب استفاده می کنید، ممکن است بسیاری از نیاز های شما را برآورده نکرده باشد و شما نیاز به یک سری امکانات خاص و شخصی داشته باشید. شرکت ما می‌تواند با طراحی سایت اختصاصی و حرفه‌ای نیاز های شما را پیاده سازی و برای شما به مرحله اجرا درآورد. بدون اینکه شما نگران خطاها و مشکلات سیستم باشید زیرا نیروهای متخصص ما در زمینه برنامه نویسی این خطا‌ها را به راحتی برای شما رفع می‌کنند و بدون عیب تحوبل می‌دهند. در عین حال ما برای شما یک پشتیبانی رایگان یکساله در نظر گرفته ایم تا شما راحت تر بر روی فروش خود تمرکز کنید.

فناوری جدید با یک استراتژی کامل و مجموعه ای از کارکردها

در 5 سال آینده ، تعداد شگفت انگیزی از شرکت ها نیاز به بازسازی CRM ها ، سیستم های مدیریت محتوا و سیستم عامل های موجودی و حسابداری داخلی دارند زیرا آنها به اندازه کافی سریع تکامل نخواهند یافت تا بتوانند پاسخگوی نیاز شرکت ها باشند. بسیاری از افراد نیاز به ساختن یک سیستم کاملاً سفارشی دارند.

ادغام هایی که اهداف تجاری را برآورده می کند

اگر از یک پلتفرم تجارت الکترونیکی مانند Volusion ، Shopify یا BigCommerce استفاده می کنید ، ممکن است فقط به یکپارچه سازی نیاز داشته باشید که فرآیند بازاریابی ، حسابداری یا اجرای شما را ساده کند. ما ادغام هایی را از طریق XML ، API و اتصالات مشابه انجام داده ایم که به شما امکان می دهد داده ها را انتقال داده یا آن را به فرمت دیگری تبدیل کنید تا بتواند توسط سیستم دیگری (مانند QuickBooks ، ShipWorks یا Amazon Amazon) جمع آوری شود.

ایده ها را راه اندازی کنید

شاید شما یک ایده مبتکرانه داشته باشید اما دانش فنی لازم برای ایجاد یک مدل تجاری و بازاریابی آن را نداشته باشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا  گردش کار ایجاد کنید که به شما امکان می دهد از ایده خود سود ببرید ، سفارشات را انجام داده و خدمات به مشتری ارائه دهید. ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم سیستم واقعی را ایجاد کنید، عملکردی را که لازم دارید، پایین بیاورید و اطمینان حاصل کنیم که همه چیز مقیاس پذیر است، بنابراین با کسب و کار شما رشد می یابد.

کارکردهایی که قابلیت مقیاس پذیری دارند، را افزایش می دهد

اگر کسب و کار شما برای رشد آماده است اما فناوری پیشرفت شما را محدود می کند ، ما می توانیم به شما کمک کنیم مشکلات فنی را که دارید ، برطرف کنید، دوباره زیر ساخت های آنلاین خود را برقرار کنید و پایه و اساس محکمی را برای پیشرفت فراهم کنید.

برای اینکه مطمئن شوید که ایده های مناسبی در مورد توسعه برنامه وب دارید. و اینکه می توانید برای عملی کردن این کار در تجارت خود قدم بردارید. بگذارید به پنج واقعیت واقعی توجه کنیم.

شما هر روز از طراحی سایت اختصاصی استفاده می کنید

بسیاری از مشتریان جدید ما به ما خواهند گفت که با توسعه برنامه وب آشنایی ندارند ، اما بیشتر آنها هر روز از طراحی سایت اختصاصی استفاده می کنند. به این دلیل است که تقریباً در تمام وب سایتهای اصلی از بیت هایی از کد استفاده شده است که برای اهداف خاص تهیه شده اند (چرخ دستی خرید ، پیشنهادات بازاریابی ، جستجوی دقیق و غیره). هر وقت به وب سایتی برخوردید که علاوه بر نمایش متن و تصاویر ، کاری انجام دهد ، فرصتی برای تعامل با یک طراحی سایت اختصاصی وجود دارد.

توسعه برنامه وب یک موضوع تجاری است

اگرچه ممکن است توسعه برنامه وب از خارج به عنوان یک موضوع فنی به نظر برسد ، اما واقعاً بیشتر مسئله تجارت است. به این دلیل است که مشتریان به دنبال آن هستند تا ویژگی ها و عملکردهای جدیدی را به وب سایت های خود اضافه کنند. آنها می خواهند راهنماهای بیشتری را جمع آوری کنند ، خدمات به مشتری را ساده تر یا سفارش های تکرار را ساده کنند. به عبارت دیگر ، شما با تیم توسعه کار می کنید زیرا می خواهید تجارت خود را کارآمدتر و سودآورتر کنید ، نه به این دلیل که علاقه ای به دیدن خطوط کد دارید.

بیشتر وب سایت ها در عملکرد فعال نیستند

این ایده که توسعه برنامه وب پیچیده است، اغلب افراد بازرگان را از دنبال کردن ایده ها و پروژه های سودآور باز می دارد. بیشتر وب سایتها به سادگی عملکردی ندارند. آنها تمام ابزار و منابع مورد نیاز برای کمک به مشتریان ، فروشندگان یا کارمندان اطلاعات لازم را ندارند. اگر احساساتی را که می خواهید وب سایت شما بیش از آنچه انجام می دهد حس کنید ، احتمالاً ابراز تمایل برای توسعه برنامه وب دارید.

طراحی سایت اختصاصی سفارشی دارای سه مؤلفه است

در واقع سه جنبه وجود دارد که برنامه های وب بزرگ را از بقیه جدا می کنند.

  • مورد اول مربوط به طراحی و تصاویر است. شما می خواهید وب سایت شما عالی به نظر برسد تا بتوانید مشتریان را تحت تأثیر قرار دهید.
  • جنبه دوم کارایی است. کاملاً واضح است که برنامه شما آنچه را که قرار است انجام دهد را درست عملی کند.
  • قطعه سوم این معما به ثبات و امنیت می رسد. این بدان معناست که برنامه سفارشی شما نه تنها باید کار کند بلکه بدون پاسخ دادن به هکرها امنیت سایت را برقرار کنند.

با هیچ شرکت طراحی سایتی که نمی تواند با این سه اولویت ها کار کند، کار نکنید.

ما می توانیم در توسعه برنامه های وب کمک کنیم

اگر می خواهید در مورد توسعه برنامه وب اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید به زودی برای مقالات آموزنده تر به وبلاگ ما مراجعه کنید. یا می توانید برای برنامه ریزی مشاوره رایگان به شرکت طراحی سایت آیسا مراجعه کنید. این برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت، و ما خوشحال می شویم که به سؤالات شما پاسخ دهیم و به شما نشان می دهیم منظور از تجارت چیست.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
× ارتباط با آیسا