برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی چه کاربردی دارد؟

اول از همه بگذارید به این نکته بپردازیم که برنامه نویسی اختصاصی چیست؟ این عبارت به مفاهیم بی شماری مرتبط می‌شود و می تواند شامل بسیاری موارد بشود. بسته به نیاز شما تعریف برنامه نویسی اختصاصی می‌تواند کمی گیج کننده باشد. لزوما یک فرآیند که بر پایه وب است و یا کارکرد آن می ‌تواند به شما کمک کند که تجارت خود را اداره کنید  و آن را با کارایی بیشتری انجام دهید  و در نهایت سود آوری بیشتری برای کسب خود فراهم کنید. هدف برنامه نویسی سایت در آیسا ، برای آنچه که بر مبنای وب است این است که نتایج کسب و تجارت شما را بیش از پیش بهتر کند. این شامل خط اول رشد از میان نرخ بالای  ترافیک و در کم فایده ترین شرایط کاهش نیروی کاری  و افزیش کارایی و نیروی انسانی خواهد شد. برنامه نویسی اختصاصی برای  شما به منزله نقطه مرکزی تجارتتان خواهد بود و دارایی بر مبنای وب برای کسب شما خواهد شد. تنها یک مثل آن سایت های فروش  ecommerce خواهد بود. بهترین راه برای اینکه به شما نشان دهیدم برنامه نویسی اختصاصی چیست با نشان دادن چندین مثال خواهد بود.

بالابردن کارایی بر اساس سیستمی که در حال حاضر موجود است

اگر کسب و کار شما در حال حاضر از یک سیستم بر پایه وب استفاده می‌کند و یا CRM و CMS  یا پلت فرم  Ecommerance  دارد مممکن است که در حال حاضر دیگر پاسخگوی اهداف و نیاز های تجاری شما نباشد. و مهم تر از ان که عملکرد خاصی که شما در نظر دارید را برایتان برآورده کند. اگر شما نیاز خاصی داشته باشید و تمایل داشته باشدید که آن به سیستم شما اضافه گردد تا بدون دغدغه با درخواست برنامه نویی اختصاصی به هدف خود می‌توانید برسید.

ادغام‌ به صورت اختصاصی با سیستم‌های موجود

اگر شما پلت فرم ecommerce  مثل shopify  و یا وردپرس و یا volusion استفاده می‌کنید ممکن است به ادغام خاصی نیز داشته باشید. دلیلی این موضوع این است که ممکن است بخواهید فرآیند حسابداری و یا بازاریابی خود را ساده تر کنید .برنامه نویسی اختصاصی مثل اتصال به API  های مختلف و اتصال‌ها مشابه به شما این اجازه را می دهد که داده را به سیستم تحت وب خود منتقل کنید و آن را به فرمت دلخواه خود در بیاورید. در نهایت از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید. برای مثال از پنل‌های فروش دیگر مثل دیجی کالا هم کمک بگیرید و درامد خود را چندین برابر کنید

 

فراتر از کدهای ادغام شده بروید

برای کسب و کار ها ضروری است که حتی فراتر از ادغام نقطه به نقطه بروند. به جای آن باید دیگاه اساسی به کار گرفت که API  ها ساخته شده با هدف نوشته شوند و قابلیت این را داشته باشند که بارها و بارها بتوان از آن استفاده کرد. در غیر این صورت فقط به عنوان یک نقطه اتصال شناخته خواهند شد و ارزش دیگری برای تجارت شما به همراه نخواهند داشت.

رویکرد برنامه نویسی اختصاصی وب تغییرات و اضافه کردن ویژگی های تازه را ساده  می‌کند و داده‌هایی که با برنامه مبتنی بر وب شما متصل است مرن خواهند وبد و با API هایی مدیریت می‌شوند که به سادگی قابل شناسایی هستند. و مهم تر از آن خود قبلیت مدیریت یکپارچه اطلاعات را دارند.

تکنولوژی جدید با استراتژیهای کامل کارایی را تعریف خواهند کرد

در پنج سال آینده تعداد زیادی از شرکت ها باید سایت خود را بازسازی کنند و CRM  هم سو با  تعریف های جدید برای خود طراحی کنند. علاوه بر آن سیستم مدیریت محتوا خود را به روز کنند . پلات فرم حسابداری و ( نوآوری داخلی خود) را به روز کنند. زیرا در غیر این صورت به سرعت رشد نخواهند کرد و  پاسخگوی نیازهای شرکت و کسب کارها نخواهند بود. بسیاری به سیستمی کاملا سفارشی نیاز خواهند داشت زیرا  برنامه های انحصاری و ادغام‌ها کار نخواهند کرد.

برنامه نویسی اختصاصی و ایده‌های تازه

ممکن است شما یک ایده کسب و کار تازه داشته باشید. با درخواست برنامه نویسی اختصاصی می‌توانید جای خالی دانش تخصصی را هم برای  خود پر کنید. با چنین تصمیمی شما قادر خواهید بود تا جریان کاری ایجاد کنید که به شما این اجازه را می‌دهد تا ایده خود را به گستره عظیمی نشان دهید، به اهداف تجار یخود  برسید و به مشتری سرویس عرضه کنید. در فرآیند برنامه نویسی اختصاصی به شما کمک خواهد شد که سیستم دقیق بسازید که کارکردی که به آن نیز دارید را انجام دهد. و علاوه بر آن اطمینان داشته باشدی که همه چیز قابل پیش بینی و اندازی گیری است. و نهایتا تجارت شما در مسیری رو به رشد قرار خواهد گرفت

 

کارایی اختصاصی که مقایس پذیری را به نحو احسنت بهبود می‌بخشد

اگر تجارت شما برای رشد سنگ بنای خود را گذاشته است این به این معنا است رشد تکنولوژی سد راه اهداف شما خواهد شد. مگر آنکه با آن همراه شوید. به آسانی این موضوع قابل حل است و هر مشکل تکنیکی که داشته باشید توسط برنامه نویسی اختصاصی می‌توانید زیر بنای آن را از نو بسازید. و آن به شما پایه‌ای قوی خواهد داد تا بر اساس آن رشد کنید.

برای راه برد اهداف تکنولوژی خود شما باید همیشه تمام جنبه های رشد را در نظر داشته باشید. این شامل اصلاحات در هر فرآیند کاری است. برنامه نویسی اختصاصی از این جنبه یک سرمایه گذاری طولانی مدت خواهد بود. و در واقع شما با ثبت سفارش ثبت پس انداز هزینه ها را برای آینده خود خواهید کرد. حتی گرفتن مشاوره در مورد سیسمتهای کنونی ارزش آن را خواهد داشت که شما زمان و وقت صرف کنید تا همه چیز را به روز و تازه کنید. در این مسیر ممکن است به این نتیجه هم برسید که راه حلی‌هایی که در ذهن خود می‌پروانید دقیق و به جا و  بالاتر از همه سود آور هستند.

یکی دیگر از جنبه‌های سفارش برنامه نویسی اختصاصی این اسن است که شما صاحب تام و کامل منابع هستید و هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید از آنچه که موجود است بسیار فراتر بروید. انحصار این فرآیند به شما اجازه و قدرت نوآوری می‌دهد و آینده نگری همیشه گزینه روی میز شما خواهد بود

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]