انواع روش های طراحی وب سایت

انواع روش های طراحی وب سایت

توسط admin مهر ۰۱, ۱۳۹۵
انواع روش های طراحی وب سایتReviewed by Admin on Sep 22Rating:

انواع روش های طراحی وب سایت

انواع روش های طراحی وب سایت

ساخت سایت با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی تحت وب و همچنین درآمیختن اصول گرافیک سایت می باشد. طراحی وب سایت روش های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها را در این مطلب مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر شما می خواهید که برای خود یک وب سایت داشته باشید و این کار را به یک شرکت طراحی سایت بپردازید باید اطلاعاتی در مورد انواع روش های طراحی وب سایت داشته باشید.
طراحی وب سایت به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول طراحی سایت استاتیک و دسته دوم طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت استاتیک

طراحی وب سایت استاتیک

در این روش صفحات با فرمت html طراحی می شود. در طراحی سایت استاتیک صفحات ثابت می باشند و محتوای آن ها تغییر نمی کند. مدیر و صاحب سایت اگر دانشی از طراحی وب سایت نداشته باشد نمی تواند محتوای صفحات را تغییر دهد. استفاده از این نوع طراحی وب سایت برای وب سایت هایی که بیش از ۵ صفحه دارند مقرون به صرفه نیست.

طراحی سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک

سایت های داینامیک دارای صفحات پویا می باشند و محتوای آن صفحات را می توان به راحتی تغییر داد و ویرایش کرد. طراحی سایت داینامیک حالت های مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

• طراحی سایت داینامیک با استفاده از سیستم های کدباز

سیستم های کدباز زیادی وجود دارند که می توان به محبوب ترین آن ها به سیستم مدیریت محتوا جوملا، وردپرس، دروپال و … اشاره کرد که می توان سایت های داینامیک را ایجاد کرد و به راحتی محتوا را ویرایش کرد. شما می توانید سیستم های مدیریت محتوای کدباز را از اینترنت به صورت رایگان دانلود نمایید.

• طراحی سایت داینامیک با استفاده از CMS های اختصاصی

شرکت های طراحی وب سایت بسیاری وجود دارند که یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS اختصاصی برای خود دارند که از طریق آن برای مشتریان خود وب سایت طراحی می کنند که از طریق CMS شرکت می توانند محتوای وب سایت خود را تغییر دهند.

اگر می خواهید یک وب سایت مناسب و خوب برای کسب و کار خود داشته باشید بهتر است که از سایت های داینامیک استفاده نمایید و همچنین از بهترین سیستم های مدیریت محتوا کدباز برای ویرایش محتوای وب سایت خود استفاده نمایید. 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

نظر دادن

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *