03132660869

افزونه Woocommerce

برای ساخت یک فروشگاه آنلاین که تحت ورد پرس باشد نیاز به یک افزونه ی فروشگاه ساز است. افزونه های زیادی در زمینه ی ساخت فروشگاه اینترنتی وجوددارد ولی فروشگاه‌ساز ووکامرس محبوب‌ترین افزونه ی ساخت فروشگاه اینترنتی است که دارای امکانات فوق‌العاده است و می‌تواند به فروشگاه شما امکانات فراوان و ظاهری زیبا ببخشد. افزونه ی ووکامرس امتیاز ۵ از ۵ را در مخزن وردپرس به دست آورده است و بیش از ۳۰ درصد فروشگاه‌های اینترنتی جهان با ووکامرس ساخته شده است.
امکانات افزونه ی ووکامرس :
• درگاه بانکی رایگان + پشتیبانی از همه ی بانک‌های ایران
• بومی‌سازی شده با زبان فارسی
• پشتیبانی از ۸۰ درصد قالب‌ها
• محیط مدیریت آسان
• قابلیت درج محصولات به صورت نامحدود
• پشتیبانی از واحد‌های پولی تمامی کشورها
• قابلیت فیلتر کردن محصولات
• قابلیت ایجاد نظرسنجی برای محصول
• قابلیت ایجاد پروفایل و سبد خرید برای مشتریان
• قابلیت ایجاد خبرنامه
• قابلیت ایجاد حراجی و تخفیف
• قابلیت ایجاد گالری تصویر محصولات

چرا ووکامروس محبوب شده است؟
1. امنیت: یکی از دلایل محبوبیت ووکامرس امنیت است که در بین رقبای خود امنیت بیشتری دارد وبه صورت منظم به روز رسانی می شود و به همین دلیل کاربران و شرکت‌های زیادی آن را انتخاب می کنند.
2. عدم نیاز به کدنویسی: با استفاده از ووکامرس بدون این که نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید می توانید یک فروشگاه کامل بسازید و آن را مدیریت کنید.
3. پشتیبانی از زبان فارسی: یکی ازدلایل دیگرکه کاربران ایرانی برای ساخت فروشگاه از ووکامرس استفاده می کنند این که از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

نصب وراه اندازی:

ابتدا آخرین نسخه ی ووکامرس یعنی ۳٫۲٫۶ را دانلود کنید و نصب کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که قالب شما باید از ووکامرس پشتیبانی کند. برای فارسی‌سازی ووکامرس نیز باید افزونه ی فارسی‌ساز ووکامرس را دانلود و نصب کنید
پس از فعال‌سازی، برای راه اندازی ووکامرس به قسمت تنظیمات اولیه (اجرای راه‌اندازی سریع) بروید.

تنظیمات اولیه ی ووکامرس از ۶ قسمت تشکیل شده ‌است. این تنظیمات شامل تنظیمات کلی درباره فروشگاه و محصولاتی است که قرار است بفروش برسد.

1. پیکربندی فروشگاه  :  دراین قسمت می توانید تنظیمات  مربوط به محل  ومکان فروشگاه (کشور، آدرس، واحدپول، نوع محصولات و …) را تکمیل کنید.

2. پرداخت :
هر فروشگاه اینترنتی برای دریافت هزینه ی محصول از مشتریان نیاز به درگاه پرداختی دارد. یکی از قابلیت‌های کاربردی ووکامرس درگاه‌ پرداختی رایگان و پشتیبانی از درگاه‌های بانکی ایرانی است. در این بخش شما باید درگاه‌ پرداختی را انتخاب کنید. برای استفاده از درگاه‌های ایرانی باید اکثر آن‌ها را خریداری کنید و کدهای مربوطه را از بانک تهیه کنید.

3. حمل ونقل : اگر می‌خواهید هزینه ی حمل و نقل را از خریداران دریافت کنید می‌توانید نرخ آن را وارد کنید و واحد وزن و ابعاد را مشخص کنید.

4. اضافات : در این قسمت  ،افزونه یا پوسته‌ای  به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

5. فعالسازی : دراین قسمت می‌توانید ووکامرس را به افزونه جت‌پک متصل کنید. جت پک یک افزونه ی کاربردی است که می‌تواند برخی امکانات را به ووکامرس شما اضافه کند.

6. آماده : تنظیمات اولیه به اتمام رسید حالا می توانید اولین محصول خود را اضافه کنید.

افزودن اولین محصول:
پس از این که ووکامرس را راه اندازی کردید برای اضافه کرن محصول به مسیر (پیشخوان وردپرس>>محصولات>>افزودن جدید) بروید .برای افزودن محصول باید  ابتدا نام محصول و توضیحی درمورد آن محصول وارد کنید. درووکامرس دو بخش توضیحات برای محصول وجود دارد که درتوضیحات اول توضیحی مختصر از ویژگی های محصول می نویسند.

اطلاعات محصول:

دراین قسمت باید اطلاعاتی در مورد محصول خود وارد کنید همچنین می توانید یک تصویر برای محصول خود  (سمت چپ تصویر محصول )بارگذاری کنید .

همچنین یکی دیگر از کاربردهای ووکامرس ایجاد گالری تصاویر محصول است یعنی می توانید چند عکس برای محصول خود انتخاب کنید.

اکنون محصول شما برای فروش آماده است.

WhatsApp با ما در تماس باش