۰۳۱۳۲۶۶۰۸۶۹

افزونه Social network Auto Poster

 

معرفی افزونه Social network Auto Poster:
افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی یک انتخاب مناسب برای ارسال خودکار محتوایتان به شبکه های اجتماعی معروف مانند اینستاگرام ، توییتر ، فیسبوک ، لینکدین ،پینترست و… می باشد همچنین این افزونه امکان زمان بندی مورد نظر شما را برای ارسال خودکار محتوا به هر شبکه ای که نیاز دارید را فراهم خواهد کرد.
این افزونه به خوبی با پروفایل های شخصی ، پیج های تجاری ، گروه ها و… کار می کند.

انتشار پست در شبکه های اجتماعی:

قرار دادن مطالب و محتوای خوب و مناسب که مخاطب را با خودش درگیر کند و به سایتتان لینک داده شود، در شبکه های اجتماعی باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد شد.
که در نتیجه ی آن رتبه شما را در نتایج گوگل وموتورهای جستجو افزایش پیدا می کند.

روزانه کاربران زیادی عبارت های مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنند و  موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آن ها نمایش می دهد.

هرچقدر شما در لیست نتایج جایگاه بالاتری داشته باشیدآن گاه شانس بیشتری برای جذب کاربر خواهید داشت و در نتیجه سئو سایت شما بهتر است.تاثیر سئو بر جذب بازدیدکننده ها و افزایش فروش شما اهمیت استفاده از این افزونه را دو چندان خواهد کرد.

بسیاری از سئوکاران بزرگ دنیا معتقد هستند که بعد از داشتن طراحی سایت قوی ، تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت ها را نباید نادیده گرفت، زیرا یکی از فاکتور های مهم بهینه سازی سایت ها می باشند. سئو وب سایت به دو قسمت کلی تقسیم می شود، سئو خارجی و سئو داخلی.

۳۰% از سئو، مربوط به بخش سئو داخلی و ۷۰% باقیمانده، مربوط به سئو خارجی وشبکه های اجتماعی است.

شبکه‌ های اجتماعی به عنوان مهم ترین بک لینک‌ های قوی در بالا بردن سئوی سایت به شمار می روند.
با ایجاد کردن صفحه و یا گروه و تقویت لینک‌ ها تأثیر به سزایی در سئو خواهید داشت . اینستاگرام تا به حال لینک پذیر نبوده و تا حدود کمی می توان از نظر سئو روی آن حساب باز کرد اما بهترین ابزار برای فروشگاه‌ های اینترنتی برای بازاریابی به شمار می‌آید .

-هر گونه فعالیت در شبکه های اجتماعی شامل ساخت لینک، در افزایش شناخت برند و سئو خارجی اثر بخش خواهد بود. این خود میزان اهمیت و کاربردی بودن افزونه Social Auto Poster را مشخص می کند.

 

تاثیر شبکه های اجتماعی و افزونه سئو خارجی وردپرس در سئو:
در خیلی از مواقع دیده شده که حتی یک سایت کوچک توانسته است با عملکرد درست در شبکه های اجتماعی، بسیار بزرگ شده و باعث بهبود عملکرد کسب و کار خود شود.روشی برای کسب رتبه بهتر در سایت ها و افزایش فروش می توان به جذب بیشتر بازدید کننده ی ولقعی به سایت و تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتری می باشد.قراردادن لینک های مستقیم به صفحات سایت در شبکه های اجتماعی و امکان به اشتراک گذاری مطالب ، باعث افزایش تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت شما شده و درصد مشخصی از بازدیدکنندگان سایت را به مشتری تبدیل کرده است. هم چنین، قرار دادن دکمه های شبکه های اجتماعی در سایت باعث پخش مطالب شما شده و به برندسازی سایت و شرکت شما کمک شایانی می کنند.تاثیراتی که سبکه های اجتماعی بر روی بالابردن بازدیدکننده های سایت های شما می گذارد بر هیچ کس پوشیده نیست.

علی رغم اینکه گوگل به روشنی اعلام کرده که شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی در موتور جستجوی آن ندارند اما به طور غیر مستقیم تاثیر به سزایی در افزایش بازدید کننده ها و رتبه سایت شما خواهند داشت.

ورود کاربر به سایت اولین هدف وتبدیل بازدیدکننده به مشتری مهمترین هدف است که بااستفاده از این افزونه گام اول تحقق می یابد.

هریک از این شبکه های اجتماعی می توانند به تنهایی بر سئو سایت و موفقیت شما تاثیرگذار باشند.
شما به راحتی با استفاده از پلاگین Social Auto Poster می توانید شبکه های اجتماعی مرتبط با سایت خود را مدریت کنید.

ارسال خودکار به توئیتر در افزونه Social Auto Poster:

شما می توانید با استفاده ازشبکه اجتماعی توییتر سایت خود را به روز و تازه نگه دارید و بازدیدکنندگان جدیدی رابه آن راهنمایی کنید.

با وصل شدن مشتریان از سایت به توییتر آن ها می توانند مطالب جدیدی که شما طراحی کرده اید را در قالب های 140 کارامتری یا کمتر دنبال کنید. با توجه به این محدودیت و نوع کاربرانی که در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند بیشتر می تواند مناسب سایت های خبری یا سایت هایی با نوشته های کوتاه مانند اخبار، جوک، اس ام اس و طنز باشد.

ارسال خودکار به فیسبوک با استفاده از افزونه Social Auto Poster:

با توجه به تعداد زیاد کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک و امکانات فراوان این سایت برای شرکت ها مانند ارسال همزمان متن و نوشته، ویدئو و بخش نظرات قوی استفاده از این شبکه اجتماعی در سایت می تواند تاثیر زیادی بر جذب بازدیدکنندگان به سایت، ایجاد ارتباط دوطرفه و سئو داشته باشد و تقریبا برای هر سایت و در هر زمینه فعالیتی مناسب است.
امکاناتی مانند لایک و به اشتراک گذاری در این شبکه اجتماعی فرصت مناسبی برای معرفی شما از طریق کاربران و مشتریان به دوستان آن ها و گسترش دامنه فعالیت سایت شما ایجاد کرده است.

ارسال خودکار به لینکدین با استفاده از افزونه Social Auto Poster:

شبکه اجتماعی  Liked In گزینه مناسبی برای ارتباط میان تجارت ها و یا شرکت ها و همچنین متخصصین هر زمینه با شرکت های فعال در آن ایجاد کرده است. این شبکه اجتماعی برای سایت شرکت های تجاری و صنعتی مناسب می باشد و بستر مناسبی را جهت ارتباط با دیگر همکاران و متخصصان فعال در زمینه های کاری مشخصی مهیا می کند.
همچنین فعالیت در آن می تواند برای جذب نیرو های جدید و همکار به شما کمک کند.

ارسال خودکار به پینترست توسط افزونه  Social Auto Poster:

 

شبکه اجتماعی pinterest  در ایران مخاطبان کمتری دارد ولی هر روز بر کاربران آن افزوده می شود.
محیط کاری این شبکه اجتماعی برای کاربران کمی متفاوت بوده و بیش از هرچیزی تمرکز خود را بر انتشار تصاویر و ایده ها قرار داده است. برای سایت های تصویر محور که به قصد دارند به ارائه ایده های جدید و گرافیکی بپردازند شبکه اجتماعی پینترست بهترین گزینه ارتباطی خواهد بود. اگر شما در زمینه دکوراسیون داخلی، خدمات مجالس یا عکاسی مشغول هستید پیشنهاد می دهیم که در این شبکه اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشید و مخاطبان بیشتری را از این طریق برای سایت خود جلب کنید.

ارسال خودکار به اینستاگرام با استفاده از افزونه  Social Auto Poster:

همان طور مشاهده می کنید در طی سا لهای اخیر نرم افزار اینستاگرام دچار پیشرفت های شگرفی شده است و توسط ایرانیان نیز با استقبال خوبی مواجه شده است. به طور قطع می توان نتیجه گرفت که تعامل دو جانبه ای  بین وبسایت و ایسنتاگرام وجود دارد که بیش از هرچیز دیگری می تواند در رشد کسب و کار و یا افزایش بازدید های پست های سایت خبری تاثیر داشته باشد. و لذا از آن نباید غافل شد.

ویژگی های افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی :

 • ارسال خودکار پست های جدید
 • پشتیبانی از انواع پست های سفارشی
 • سایت های سفارشی که ممکن از پست تایپ های مختلفی به جز پست تایپ های پیش فرض وردپرس استفاده نمایند این امکان را دارند که با استفاده از این افزونه پست های اختصاصی خود مثل محصولات ووکاکرس را نیز به صورت خودکار ارسال نمایند.
 • امکان پیکر بندی تعداد نامحدود از هر شبکه اجتماعی
 • شما می توانید پست های خود را در چندین حساب موجود در هر شبکه اجتماعی ارسال نمایید.
 • هشتگ گذاری از دسته بندی ها و برچسب ها
 • این افزونه برچسب ها ، دسته بندی و هر تکسنومی سفارشی را می تواند به عنوان هشتگ ارسال کند.
 • مسیریابی کلیک ها
 • این افزونه با ادغام با تراکینگ کمپین گوگول آنالیتیکس آمار مربوط به پست های ارسال شده و ترافیک انتسابی از ان ها را رصد کنید.

مزیت خرید افزونه Social Auto Poster چیست؟

 • صرفه جویی در زمان
 • بهبود سئو سایت
 • صرفه جویی دز هزینه
 • سریع ترین روش برای افزایش ترافیک سایت
 • آسان ترین روش برای مدیریت و زمان بندی و اشتراک محتوا در شبکه های اجتماعی
 • راحت ترین روش مارکتینگ خودکار متنی بر شبکه های اجتماعی