مهارت های برنامه نویسی

افزونه pargas

افزونه ی پرگاس افزونه ی مکمل افزونه ی ووکامرس می باشد و تعدادی از امکانات مورد نیاز ووکامرس مانند فیلتر ایجکس , تیکت پشتیبانی , اسلایدر محصولات زماندار و . . .را به آن اضافه می کند .  و اینکه شما می توانید هر کدام از امکانات این افزونه را که نمی خواهید غیر فعال کنید مثلا می توانید قابلیت پیشنهاد لحظه ای رو از پنل افزونه غیر فعال کنیدهمچنین با این کار استایل ها و اسکریپت های افزونه که در سایت لود می شوند هم حذف می شوند تا از نظر بهینه بودن مشکلی نداشته باشد.

نکته ۱ : نصب وراه اندازی پلاگین رایگان است.
نکته ۲ : برای دریافت لایسنس دائمی پلاگین pargas تیکت بزنید .
نکته ۳ : قابلیت فیلتر ایجکس محصول بر روی قالب هایی که با استاندارد های ووکامرس تولید نشدند کار نمی کند.
نکته ۴ : در پیش نمایش آنلاین امکان مشاهده ی سمت ادمین و تنظیمات افزونه وجود دارد.
نکته ۵ : این افزونه طراحی شده و از جایی کپی نشده لطفا از فروش غیر مجاز آن خوداری کنید . در صورتی که این مورد مشاهده شود لایسنس غیر فعال شده و پشتیبانی نخواهد شد.همچنین قابل پیگیری خواهد بود.

افزودن گزینه های اضافی به محصول:

شما همچنین می توانید گزینه هایی مانند دکمه ی رنگ ،دکمه ی متن ، دکمه ی رنگ و متن یا عکس را به محصول خود بیفزایید.

ابزارهای موردنیاز فروشگاه:

  • ابزارک پیشنهاد لحظه ای محصولات
  • منوی ابزارک فهرست دسته بندی محصولات و لینکهای مورد نیاز
  • سرچ ایجکس محصولات به صورت ابزارک و شرت کد
  • فیلتر ایجکس محصولات : این قابلیت نیز وجود دارد که بتوانید نوع انیمیشن لود محصولات را تغییر دهید . با دکمه های متنوع  می توانید انتخاب کنید که  دکمه ی شما دکمه  رنگ یا متن باشد.

برای کاربران سایت ایمیل تبلیغاتی بفرستید:

افزونه ی پرگاس این قابلیت را برای شما فراهم می کند که بتوانید برای کاربران سایت ایمیل تبلیغاتی بفرستید. یک قالب ارسال ایمیل به صورت پیش فرض وجود دارد که به شما در زیر نمایش داده شده است همچنین قابلیت ارسال تستی و ذخیره نیز وجود دارد.

تیکت پشتیبانی:

در افزونه ی پرگاس قابلیت ارسال تیکت نیز وجود دارد شما می توانید برای کاربران خود تیکت ارسال کنید وبالعکس کاربران می توانند برای شما تیکت ارسال کنند درصورتی که درخواست ها زیاد شود قابلیت های تیکت نیز بیشتر خواهد شد.


قابلیت دیگری که افزونه ی پرگاس دارد اسلایدر محصولات شگفت انگیز است که با کمترین کد نویسی به صورت کاملا رسپانسیو این قابلیت اضافه شده است.


اضافه کردن لیبل به محصول :

افزونه پرگاس این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به محصول لیبل جدید اضافه کنید و یا  لیبل پیش فرض را غیر فعال کنید همچنین می توانید یک لیبل برای صفحه ی محصول و یک لیبل برای صفحه ی آرشیو تنظیم کنید اضافه بر آن  می توانید مکان  لیبل را مشخص کنید.

مدیریت تب های محصول : مدیریت تب به این صورت است که می توانید دو تب تعریف کنید اول این که می توانید یک تب مخصوص هر محصول تعریف کنید دوم برای محصولی که توضیحات تکراری دارد از یک تب از پیش ساخته شده استفاده کنید و فقط در ضفحه ی ویرایش آن محصول تب یا تب های پیش فرض را فعال کنید.

لایک ومقایسه ی ایجکس محصولات :

این امکان در افزونه ی پرگاس وجود دارد که بتوان محصولات را به لیست مقایسه و لیست مورد علاقه اضافه کرد. همچنین می توانید  آیکن محصول را هر جایی که  می خواهید قرار دهید ونیازی به ایجاد برگه نیست چون لیست به صورت ایجکس لود می شود.


بعد از این که افزونه ی پرگاس را نصب کردید درخواست دهید تا لایسنس محصول در اختیارتان قرار گیرد.

نصب و راه اندازی پلاگین pargas کاملا رایگان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]