استخدام

فعالیت حرفه ای در آیسا به چه صورتی است؟

در آیسا
شما می توانید

یک محیط حرفه ای متمایز داشته باشید

در آیسا، برای اجرای اثر بخش و کار آمد امور کاری در کلیه سطوح سازمان برنامه ریزی می کنیم، ساعات کاری آیسا از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 الی 14 و بعد ازظهرها از 16 تا 20 می باشد. محیط کار یک محیط شاداب و پر انرژی است که باعث نشاط و شور در کارکنان میشود.

برای توسعه حرفه ای و تخصصی خودتان برنامه ریزی کنید

درآیسا، شما می توانید در فعالیت های کاری، مسیر رشد و توسعه حرفه ای و تخصصی خودتان را متناسب با اهداف سازمانی، تعریف کرده و پیش ببرید و همگام با پیشرفت کار، به پیشرفت شغلی و مهرتی خود نیز کمک خواهید کرد.

ثبات کاری و امنیت شغلی را احساس کنید

با بیش از یک دهه فعالیت در تولید نرم افزار،طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار های تحت وب در زمینه سازمانی و سامانه های برخط در بیش از 400 پروژه بزرگ برای جامعه مشتریان خود که ترکیبی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت های بیمه، وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی، صنایع بزرگ نهادهای عمومی و صنفی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و .. . تشکیل شده است نشان از ثبات شرکت در صنعت فناوری اطلاعات کشور دارد و چنانچه بتوانید با پشتکار مسیر شغلی مورد نظر خود را در آیسا دنبال کنید، از ثبات کاری خود اطمینان کامل خواهید داشت.پرداخت های منظم، ارزیابی عملکرد و پرداخت پاداش، همه در کنار هم شرایطی را فراهم می کند تا با آرامش خاطر کامل در آیسا کار کنید.

فرآیند جذب نیرو

درخواست شروع همکاری
بررسی اولیه رزومه
مصاحبه تخصصی
استخدام

گام نخست برای پیوستن به آیسا، ارسال رزومه و ارسال فرم درخواست شغل در بخش «استخدام» و یا از طریق ارسال ایمیل است.

رزومه شما با توجه به مواردی از جمله تجربیات کاری مرتبط با شغل درخواستی، دانش تخصصی، مهارت‌های حرفه‌ای، دانشگاه محل تحصیل، معدل ، شهر محل زندگی بررسی می شود، و در صورت تایید اولیه توانمندی های شما، جهت قرار مصاحبه های تخصصی با شما تماس گرفته خواهد شد.

دو مصاحبه تخصصی و رفتارشناسی توسط مدیران ارشد و متخصصان شغل مورد نظر انجام می‌گیرد که طی آن شایستگی‌های شما در ارتباط با شغل درخواستی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، در این جلسات تعهدات کاری و توافقات همکاری نیز طرح و بررسی خواهد شد. نتایج این ارزیابی با دیگر متقاضیان شغل مورد نظر، مقایسه می‌شود. سپس، مناسب‌ترین گزینه‌ها به کمیته جذب نهایی معرفی می شوند.

 

ورود به گروه آیسا، و شروع کار!