آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال ۲۰۱۶

by admin مهر ۰۵, ۱۳۹۵

الگوریتم پنگوئن و سئو سایت

آپدیت الگوریتم پنگوئن در سال ۲۰۱۶

بالاخره پس از ۲ سال یا به طور دقیق ۷۰۷ روز الگوریتم پنگوئن گوگل به روزرسانی شد. همان طور که در مقاله استراتژی به روزرسانی محتوا در مورد این الگوریتم صحبت کردیم، وظیفه اش مبارزه با وب سایت هایی است که اقدام به خرید بک لینک به صورت مصنوعی کرده اند و یا از ترفندهای سئو کلاه سیاه استفاده کرده اند می باشد. در سال ۲۰۱۴ پنگوئن آپدیت شد و آن موقع شاهد افت رتبه بسیاری از وب سایت ها در نتایج موتورهای جستجو بودیم. حال پس از ۲ سال دوباره این الگوریتم آپدیت شده است.

هربار که وب سایتی توسط الگوریتم پنگوئن جریمه می شد و به اصطلاح پنالتی گرفته می شد، وب سایت جریمه شده باید تا آپدیت بعدی الگوریتم منتظر می ماند تا از پنالتی در بیاید. ولی در آپدیت جدید این الگوریتم، گوگل گفته که از این پس، پنگوئن همیشه در صحنه وجود دارد و سیگنال های مربوط به رتبه ها را بصورت لحظه ای پردازش می کند.

در آپدیت جدید پنگوئن باید این انتظار را داشت که رتبه وب سایت ها با سرعت بیشتری جابه جا شوند. از این پس اگر یک وب سایت توسط گوگل جریمه شد، با رفع تخلف و خطا می تواند زودتر از قبل از این جریمه رها شود و نیازی نیست که تا آپدیت بعدی منتظر بماند.

در هر صورت باید منتظر بمانیم و ببینیم که این آپدیت جدید چه تاثیری بر روی رتبه وب سایت ها می گذارد. 

منبع: moz

Social Shares

اطلاع از جدیدترین مقالات

جهت مطلع شدن از آخرین و جدیدترین مقالات، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress spam blocked by CleanTalk.